ARHIVĂ 2013

VOLEI A2 Feminin seria Vest

CSS2 CNE Baia-Mare - C.S. Universitatea Oradea 0-3 (25-20,25-16,25-14)

Sâmbătă, 23 noiembrie 2013, universitarele oradence au reuşit prima victorie in acest sezon in deplasare la Baia-Mare. Victorie fara emotii, doar in primul set echipa din Baia-Mare a reusit sa puna probleme, insa echipa CSU Oradea reusit sa se desprinda spre finalul setului si sa conduca cu 22-19 si apoi 24-19, adjudecandu-si setul cu scorul 25-20.

Victorie la Caransebeş

Sâmbătă, 13 aprilie 2013, echipa de volei CSU Oradea a castigat prima partida din cadrul Playoff-ului div. A2 Feminin Seria Vest, invingand in deplasare echipa CS Banatul Caransebes cu scorul de 3-0 (26-24, 26-24, 25-14). Echipa: Fica Anamaria (capitan), Fica Iuliana, Indrei Andreea, Domnita Madalina, Belean Diana, Vlad Corina, Stefan Cristina, Boit Andreea, Dorobantu Ioana, Ienciu Denisa, Haidu Roxana, Ardelean Hillary, Antrenor – Szabo-Alexi Paul Jocul al doilea se va disputa Sambata 20.04.2013 la Sala de jocuri sportive a Universitatii din Oradea, de la ora 11.30.